Išparduotuvė 2 RIEDUČIAI.LT

Čia galėsite išsirinkti kokybiškus K2, ROLLERBLADE, SEBA, POWERSLIDE  ir kitų garsių gamintojų riedučius už tikrai gerą kainą!


Jei radote Jus dominančius riedučius ir norėtumėte pasimatuoti  ar atsiimti vietoje (Kaune, P. Lukšio g. 12), paskambinkite   +370 622 15208,  arba parašykite mums ( info@2rieduciai.lt  SPAUSKITE ČIA!),  ir sutarsime prekės atsiėmimo laiką. Dirbame be išeiginių 09:00-21:00 val., bet prieš atvykdami pasiskambinkite, nes ne visuomet būnu vietoje. 

Taip pat galite užpildyti užsakymo formą, apmokėti bankiniu pavedimu ir  prekes išsiųsime į jums artimiausą paštomatą, arba galėsite atsiimti vietoje Kaune, P. Lukšio g. 12 (nemokamai). Perkant už didesnę nei  50 EUR sumą- siuntimas Lietuvoje  nemokamai! 

Visas svetainėje esančias prekes turime vietoje!

Pinigų grąžinimo garantija: jei prekė Jums netiks- galėsite per 14 dienų ją grąžinti ir mes grąžinsime pinigus, arba pakeisime ją kita.

Katalogas  nuolatos atnaujinamas naujomis prekėmis!


Nepavyko rasti sau tinkamų naujų  riedučių kataloge  RIEDUČIAI NAUJI ?

Atkreipkite dėmesį ir į katalogą   NAUDOTI RIEDUČIAI , kur rasite kokybiškų mažai naudotų, techniškai tvarkingų arba buvusių ekspozicinių K2, Rollerblade ir kitų gamintojų riedučių daug mažesnėmis kainomis!  

Jei reikalingi ratukai, guoliai ar kitos riedučių dalys - jas rasite skirtuke  RIEDUČIŲ DALYS.

Norite pradžiuginti savo artimus puikia dovana? Padovanokite DOVANŲ KUPONĄ apsipirkimui 2RIEDUČIAI.LT!


Sunku apsispręsti ar reikia patarimo? Tiesiog paskambinkite ir padėsiu Jums- pakonsultuosiu, pasidalinsiu asmenine patirtimi, nes ir pats esu riedėjimo fanas...  

Daugiau informacijos apie riedučių pasirinkimą, riedėjimo pradmenis ir  kitų naudingų patarimų rasite skirtuke Naudinga informacija  

Į viršų

© 2017, 2 RIEDUČIAI.LT , Visos teisės saugomos.

Sekite mus

Naujienlaiškio prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą mūsų naujienlaiškio prenumeratai
Įrašykite galiojantį el. pašto adresą.
Šis adresas jau užsiprenumeravęs mūsų naujienlaiškį Continue if you wish to unsubscribe.
Prenumeruoti
Atšaukti prenumeratą

© 2017, 2 RIEDUČIAI.LT , Visos teisės saugomos.

eCommerce by CubeCart