NAUDOTI RIEDUČIAI

NAUDOTI RIEDUČIAI

Čia rasite platų pasirinkimą kokybiškų garsių gamintojų K2, Rollerblade, SALOMON, Powerslide mažai naudotų (patikrintų ir techniškai tvarkingų) arba buvusių ekspozicinių akštos klasės riedučių geromis kainomis.

Jei radote Jus dominančius riedučius ir norėtumėte pasimatuoti, atsiimti ar nusipirkti vietoje (Kaune, P. Lukšio g. 12), galite paskambinti  +370 622 15208arba parašyti mums info@2rieduciai.lt  SPAUSKITE ČIA!ir sutarsime laiką. Dirbame be išeiginių 09:00-21:00 val., bet prieš atvykdami pasiskambinkite, nes ne visuomet būnu vietoje.

Pasirinkite atitinkamą kategoriją žemiau.


Visi šie riedučiai techniškai tvarkingi, tik su kosmetiniais įbrėžimais arba nedidelėmis naudojimo žymėmis, kurios jų funkcionalumui įtakos neturi.

Abejojate ar verta pirkti naudotus riedučius?

Dažnu atveju labiau apsimoka pirkti šiek tiek dėvėtus, bet žinomų gamintojų (tokių kaip K2, SALOMON, Rollerblade, SEBA) kokybiškus aukštesnės ar auščiausios klasės riedučius, nes tokiu atveju mokėsite  tik ~25-50%jų tikros kainos ir  mėgaudamiesi tikrai lengvu riedėjimu pajusite visus šios pramogos privalumus. Taip išvengsite graužaties dėl bereikalingai išmestų pinigų  įsigijus nekokybiškus riedučius ir savęs varginimo  apsunkintu vaikščiojimu  apsiavus tik riedučių formą turinčius nepatogius batus su nesisukančiais ratukais, tuo pat metu pavydžiai palydint pro šalį su vėjeliu pralekiančius  kitus riedutininkus ........ crying


Sunku apsispręsti ar reikia patarimo?

Tiesiog paskambinkite +370 622 15208 arba parašykite info@2rieduciai.lt ir padėsiu jums- pakonsultuosiu, pasidalinsiu asmenine patirtimi, nes jau 10 metai kai pats riedu ir esu išbandęs įvairiausius riedučius.

  4
  Į viršų

  © 2017, 2 RIEDUČIAI.LT , Visos teisės saugomos.

  Sekite mus

  Naujienlaiškio prenumerata

  Įrašykite savo el. pašto adresą mūsų naujienlaiškio prenumeratai
  Įrašykite galiojantį el. pašto adresą.
  Šis adresas jau užsiprenumeravęs mūsų naujienlaiškį Continue if you wish to unsubscribe.
  Prenumeruoti
  Atšaukti prenumeratą

  © 2017, 2 RIEDUČIAI.LT , Visos teisės saugomos.

  eCommerce by CubeCart